niedziela, 17 maja 2015

WYBÓR


Nowe hasło Bronisława Komorowskiego?

Generalnie,to jest mi wszystko jedno kto w następnej kadencji
będzie się zajmował pilnowaniem żyrandola,bo przecież do tego
sprowadzała się funkcja urzędującego jeszcze prezydenta Komorowskiego.
Niewiele inicjatyw ustawodawczych ,brak odwagi w przeciwstawieniu się
kolegom partyjnym ale za to wiele błędów i kompromitacji nie tylko
swojej osoby ale Narodu który reprezentuje.
Dlaczego ,skoro jest mi wszystko jedno kto będzie prezydentem atakuje
w swoich notkach Komorowskiego.
Dla równowagi.
Polskojęzyczne media,których wymieniać nie ,muszę atakowały
stosując chwyty nie mające nic wspólnego z dziennikarstwem kandydatkę
SLD dr Ogórek i kandydata PiS dr Dudę a ja w miarę możliwości wykazuję
nie wyimaginowane ale prawdziwe gafy ich ulubieńca.
Czynie to również z innego powodu,Platforma Oszustów poprzez swoje
działanie jest bardziej szkodliwa dla lewicy niż PiS.Im słabsze PO tym
silniejsze SLD bo jedynie w tym kierunkach możliwy jest przepływ elektoratu.
Robię to również z tego względu,że nie zgadzam się z byłymi politykami
np.z  prof.Balcerowiczem który mówi";"Trzeba osłonic Polskę przed powrotem
reżimu".Nie wiedziałem,że stanowisko prezydenta z PiS może grozić
Polsce reżimem.O ile wiem to nie prezydent a rząd dysponuje pieniędzmi
z budżetu i obawy Balcerowicza ,że Duda wyda 100 miliardów zł,ośmieszają
profesora.Chyba,że Balcerowicz już pogodził się z myślą ,że PO przegra
jesienne wybory parlamentarne.
Balcerowicz ma również obawy o to ,że Duda będzie "hamulcowym"
wprowadzania w Polsce reform.Podobnie o L.Kaczyńskim wypowiadał się przed
laty Komorowski.Przypomnę,że na 526 podpisanych ustaw Kaczyński zawetował 18.

Nachalna anty-pisowska propaganda uprawiana przez media,przynosi odwrotny
od zamierzonego skutek.Zamiast zmniejszać,zwiększa poparcie dla Dudy i wiele
wskazuje na to,że Komorowski straci stanowisko opiekuna żyrandola.

Co wcale mnie nie martwi.

                                            http://www.liiil.pl/promujnotke

8 komentarzy:

 1. No i, przejdź człowieku obojętnie obok newsów karykaturalnie oddających zjawisko gajowego Bronka. Bądź poważny, gdy z ust kandydata do pałacu żart za żartem leci przebijając Falstaffa, imć Zagłobę i wiejskiego wesołka sylwestrowego razem wziętych. Skąd ten trefniś ma tylu fanów? Beneficjenci? Intelektem równi Bronkowi? Masochiści? Skąd tylu utrwalaczy klerykalno-zamordystycznego porządku mafii Kk. i PO?
  Chociaż, tak w przybliżeniu, znamy mechanizmy społecznego manipulowania pospólstwem, przydałyby się jakieś opracowania w temacie niewytłumaczalnej miłości Polek i Polaków do obecnego prezydenta. Samo uwielbienie ,,majestatu najjaśniejszej'' reprezentowanego przez obieranego króliczka nie przemawia do mnie. To musi być jakaś parafilia.
  Ale do rzeczy. Oto następny zbiór ,,dokonań'' Komorowskiego świadczący o chęci dziedziczenia fotela prezydenckiego, jak Wałęsa osławionej wanny z hydromasażem.
  -Nie przyjął pocałunku śmierci od Michnika. Nie chce jego nagrody Człowieka Roku. Chodzą słuchy, że na słowo Żyd w kontekście lasu, dostaje białej gorączki.
  -Ogłasza się ,,antysystemowym kandydatem''. No! Po milionach wybecalowanych przez PO i objęciu szefostwa kampanii Bronka przez capo z Wrocławia. Inny wrocławianin ,,poczuł się zdradzony'', a Tusk ,,zawiedziony''.
  -Ruszy Konstytucje, pogrzebie przy ordynacji wyborczej, wprowadzi JOW-y. Wszystko, co chcecie, tylko pozwólcie zaspokoić mu chory instynkt posiadania władzy. Czy leży to w interesie narodu? Jeśli nie-zmieni naród. Ukraina czule wspominając przyjmie go z bandersynami. Będą mieli na kim jajka rozgniatać.
  No, co tam jeszcze.
  Wymyślono mu ,,telefon do przyjaciela'' z apelem; Głosuj na Bronka. Też numer, którego nie powstydziłoby się ministerstwo propagandy Soviet Union. Stać ich było na akcję ,,schowaj dowód babci i dziadka'', to i na dymanie bezideowych lemingów tym bardziej. Za to upokorzenie odbiją sobie po wyborach po dziesięćkroć.
  Bronek i Kuba. Też zestaw niczym z Kamasutry. Na Kubę Fidela Bronek nie poleci, takim obrzydzeniem pała do komuchów (chociaż, gdyby go przypiliło wykonałby z oboma Castrami niedźwiedzia), ale wtykającym polską flagę w odchody nie pogardzi. Patriota z parciem na szkło.
  Jest tych rodzynków dużo więcej. Tylko nie chcę się już kopać leżącego. Nie widzę potrzeby nadmiernego interesowania się miernotą nobilitując mimowolnie...mizerię. Ani też chcę karykaturować Gajowego; wystarczy, że natura uczyniła to sama. Lepiej.

  Jan z Kijan

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. A już miałem nadzieję,że zostaniesz na zawsze u "nawiedzonej" Elizy.Nie mogąc się ustosunkować do całego pomieszania z poplątaniem sądzę,że jedynym wątkiem wartym odpowiedzi jest osoba sędziego J.Wojciechowskiego który ma być akurat szefem biura .Czasami czytam jego blog i mimo,że nie zawsze zgadzam się z jego poglądami,lecz uważam iż jest to akurat osoba o wielkiej uczciwości.Zwłaszcza na tle obecnej degrengolady zawodu prawnika w Polsce.I właśnie taki prawnik wybitnie uwiarygadnia ten pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 4. kaloo17 maja 2015 12:18
  Jakos nie przeszkadza ci 'autorytet moralny" biegający w czas stanu wojennego w todze sędziego z łańcuchem z napisem PRL na szyi i ferującego wyroki.Jakie?Tu kłania sie twoja "lustracja"
  Gdy twój autorytet sadził i osadzał inni mniej uczciwi ,protestując,zrzucali togi sędziów i "szli w adwokaty czy radcostwa".
  Zreszta jak ma przeszkadzać gdy sędziego Kryze sadzącego opozycjonistów zrobiono vice szeryfa Ziobro
  Lustracje,dekomunizacje macie dla innych dla swoich już nie.Przypominać dalej?
  Autorytety moralne?Tfu

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiesz,że gdzieś dzwoni tylko nie wiesz w którym kościele.Jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem to rzadziej będziesz sięgał po środki moczopędne.Na razie historię znasz tylko tą wg Bula & Co.Ponieważ mamy niedzielę,biblioteki są zamknięte więc napisz do Elizy.Może wie lepiej.Albo czyta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdaje się,ze jak długo w PO nie znajdzie się ktoś myślący dalej niż miesiąc do przodu i zrobi coś spektakularnego czyli inaczej wykona wielką volte w polityce to ugrupowanie zwyczajnie padnie na pysk.Na dodatek jest to o tyle prawdopodobne,że zgodnie z sławetną teorią domina Polak najchętniej kopie leżącego.Co zresztą widać po obecnych sondażach.Podobnie jak w roku 89 wszyscy zaczną się gwałtownie nawracać na jedyną słuszną wiarę.Nawet ci z GW i TVNu czy Newsweeka.Wcale też nie zdziwiłbym się jak o promesę poproszą zatwardziałe rowery.Skąd zatem to przebiegunowanie?Wydaje mi się iż Platforma kopała sobie grób już od dawna i cała wina spada na Arłukowicza który nie poinformował chorą na jaskrę premier Kopacz że należy sobie dać spokój ze szczekaniem do Księżyca (vel Putina), rozdarowywanie virtualnej kasy na prawo i lewo tylko pilnowanie własnego gospodarstwa.Co prawda taki burdel odziedziczyła po poprzedniku,który po spowodowaniu tzw mięszungu wziął nogi za pas.Ale nie umiała być konsekwentna po swojej minucie rozsądku.Zaś resztę dobiły przydupasy tak chętnie wydające nie istniejące pieniądze na rakiety czy okręty podwodne.A już szczytem wydaje się poniżanie godności III RP przez urzędującego prezydenta.Przykładem megalomani wielkomocarstwowej jest potraktowanie wizyty premiera Orbana.Któremu niestety cały nasz rząd do pięt nie dorasta.Ale cóż,jak się świat ogląda wyłącznie z perspektywy TVN24 i Newsweeka to upadek może jednak zaboleć.PO ma jeszcze kilka miesięcy.Jeśli do tego czasu nie zmądrzeje to po następnej porażce 80% jej członków no i "wielbicieli"przejdzie do PiSu.A wtedy tryumfujący Maciarewicz całą górę zamknie w Sztumie i klucz publicznie wyrzuci do Hańczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tonette.
   Czy ten klucz rzucą do rzeki Czarna Hańcza, czy do jeziora (coś koło stówy do dna)-obojętne. I tak czarne obie ewentualności.
   Obawiam się czarniejszych scenariuszy. Pod względem dramaturgii. Bo to PO i PiS są po jednych pieniądzach i mentalności prawicowej. Mafijni z moherem mogą się więc dogadać budując jednolity front przeciwko reszcie. Przy zdecydowanej większości na Wiejskiej oraz własnym Pałacu Prezydenckim zrobią z nami, co będą chcieli. Lewicowość np.; mogą zetrzeć kompletnie, aż po wyrugowanie werbalne. Poza lewymi etatami, lewymi pieniędzmi i w ogóle lewizną. Dla swoich. Reanimują maccartyzm z polowaniami na socjalistów. Usuną z kalendarza całe dekady odbudowy i prosperity Gierka. Przyznają nam status pariasów.
   No, czarno to widzę. I wierz mi, wcale mi nie do śmiechu. Przy wyczynach na Ukrainie oraz ,,inwencji t f u r c z ej'' bractwa żelaznych szczęk i długich łap niepolskich w Polsce, stać ich na każde draństwo.
   A lewa strona się żre. Od czasów pierwszych chrześcijan-w zamyśle socjalistów-jawnie dąży do Armagedonu. Już jest w pozycji klęczącej sprowadzona do parteru.
   Czy historia faktycznie niczego i nikogo nie nauczyła? Czy tylko jesteśmy bardziej odporni na jej naukę?

   Jan z Kijan

   Usuń
  2. No cóż.Ewentualności jest mnoowo.I również czarnych scenariuszy.Ale chyba pierwszym którego osobiście będzie obdzierał ze skóry sam Prezes, to bezapelacyjnie jest Palikot.A w kolejce stanie Niesiołowski którego Szalony Antek będzie piekł na rożnie.Wobec takich perspektyw pozostają tylko dwie możliwości : Albo Tu 154 bis i exodus na Wyspy HulaGula z rezerwą NBP pod pachą,albo błaganie Wuja Sama o marines.To drugie może być znacznie trudniejsze gdyż trzeba by było wcześniej sprowokować Putina,a on wyraźnie nami pogardza i nie ma zamiaru zniżyć się do interwencji.Nawet sprowokowanej.Tak więc manewr Rokity nie wchodzi w grę.

   Usuń

Jak opublikować komentarz?

Jeśli nie masz KONTA GOOGLE, to można wybrać:

- NAZWA /ADRES URL - w okienku NAZWA wpisać nick i w okienku ADRES wkopiować adres swojego bloga.

- ANONIMOWY - w tej opcji proszę podpisać się w komentarzu.